דוקומנטרי

אם יש משהו שאנחנו אוהבים להפיק זה סרטי דוקומנטרי. סרטי דוקו יכולים לתעד אירועים, לשקף נקודת מבט ולספר סיפור מזווית חדשה לגמרי, ולקחת את הצופה למסע במסלול חייו של עסק או אדם.

סרטי דוקו – למי זה מתאים?

סרטים דוקומנטרים מתאימים למגזר הציבורי, העסקי והפרטי. אין ארגון, חברה או משפחה שלא יכולים ליהנות מיתרונותיו של סרט דוקומנטרי שנפתר בדיוק לצרכיהם:

סרט דוקו: סרט דוקומנטרי שמספר את הסיפור של אדם, מקרה או מקום. הוא נותן במה קולנועית לזווית ראייה אחרת, לקול שעוד לא נשמע או לסיפור שרוצה להתגלות.

סרט דוקומנטרי תדמיתי: חברות עסקיות שרוצים סרט תדמית חדשנית ואותנטי, שמציג את ליבת העשייה באופן ישיר ומדויק.

תיעוד עשייה: גופים ציבוריים שמחויבים להציג את העשייה שלהם לציבור – ומעוניינים לעשות באופן קולנועי.

•  סרטים משפחתיים: משפחות שרוצים להוקיר אדם אהוב או את ההווי המשפחתי כולו – וליצור סרט דוקו משפחתי שיהיה מזכרת לדורות הבאים.

דוקומנטרי בשילוב השיווק העסקי

עשייה דוקומנטרית מקצועית מסייעת לחברות למתג את עצמן מחדש, ועוזרת לגופים ציבוריים לשמור על קשר עם הציבור אותו הן משרתות.

מטרתם של סרטי דוקומנטרי היא לתעד אירוע או אירועים מסוימים, במטרה לחקור אותם ולהפיק מהם תובנות. סרטים אלו השתחלו עם השנים למיינסטרים בקולנוע ובעיקר בטלוויזיה. לכן היה זה רק טבעי שגם העולם העסקי יאמץ את הפרקטיקה הדוקומנטרית לצרכיו.

ארגונים וחברות רבות מעוניינות לשלב עשייה דוקומנטרית בסרטי התדמית שלהן, ובכך ליצור סרט המכונה Documercial. ה-Documercial ("דוקו-פרסומת") הוא מוצר שיווקי יעיל במיוחד, כיון שהוא מציג את עשיית החברה באופן אותנטי ויוצר הזדהות רבה בקרב צרכנים ובעלי עניין פוטנציאליים.

הנה מספר דוגמאות של סרטי דוקו שהופקו על ידינו. צפייה מהנה!

כלי נגישות